tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na lekcje pokazowe w ostatnim tygodniu naszych spotkań-19-24 czerwca, w normalnym harmonogramie spotkań. Tak więc, ostatnim naszym wejściem w bieżącym jeszcze sezonie będzie sobota 24.06.

Zebranie dotyczące obozu- kolonii w Mikoszewie oraz Murzasichlu odbędzie się w dniu 16 czerwca ( piątek) odpowiednio o godz.18.00 oraz 18.30 w SP19 al. kard. S. Wyszyńskiego 100.

Serdecznie zapraszamy,
zespół Łódeczki