tel. +48 796 58 58 77
e-mail: info@akademialodeczka.pl

 • w wodzie

  Nauka poprzez zabawę
  Innowacyjne metody nauczania

 • team

  Profesjonalizm i doświadczenie,
  przyjazna atmosfera,
  bezpiecznie i bez stresu

 • andrju i grupa

  Indywidualne podejście
  Dostosowane treści kształcenia

Nauka pływania w Łodzi dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Pomysł Szkółki Pływackiej w Łodzi skierowanym dla dzieci szkolnych zrodził się w naszych głowach w roku 2011. Od tego momentu nieustannie się rozwijamy. Stworzyliśmy rozpoznawalną markę, która wymaga od nas dużego zaangażowania i ciągłej pracy nad jakością i przystępnością. Niedawno poszerzyliśmy swoją ofertę o aqua bike, innowacyjne zajęcia fitness na rowerkach w wodzie. Działamy w obszarze, który znamy i lubimy. Zajęcia nauki o doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych oraz wspomniany aqua bike to nasza domena i fascynacja. Nasza kadra jest starannie dobierana, dzięki czemu osoby chcące uczyć się pływać mają do czynienia z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami z dziedziny. "Łódeczka" Akademia Pływania organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe.

Pragniemy w okresie przedświątecznym zaprosić Rodziców wraz z najmłodszymi uczestnikami zajęć nauki i doskonalenia pływania z lokalizacji SP nr 19 do sali zabaw "Smocza Kraina" przy ul. Maratońskiej 94. Spotkanie zaplanowaliśmy w dniu 19.12 (środa) o godz. 17.00. Szykujemy wraz z organizatorami poczęstunek oraz chłodne napoje i świetną zabawę. Będziemy wdzięczni jeśli Państwo przygotujecie drobne upominki dla podopiecznych Domu Dziecka nr 13 z ul. Wygodnej 20. W paczce mogą się znaleźć do wyboru: artykuły papiernicze (zeszyty, kredki itp.), książki, słodycze, zabawki. Są to dzieci, którymi również zajmujemy się na pływalni. Prezenty oczywiście przekażemy tuż przed Świętami Bożonarodzeniowymi do potrzebujących. Mamy nadzieję, że dzieci się ucieszą. Aby wszystko się udało prosimy Państwa o potwierdzenie przybycia do dnia 16.12 do godz.22.00, SMS-em pod nasz nr tel: 796 58 58 77.

Informujemy również, że kolejna "impreza" jeszcze w tym roku szkolnym, będzie dotyczyła kursantów z U. Medu z ul. 6- go Sierpnia 71. Mamy już w głowie fajny pomysł, będzie się działo.

Dziękujemy,
Łódeczka Team